БЮТівці вимагають віддати їм ключові комітети в Раді

31.03 14:56    
Опозиція закликає діючу владу виділити їй для управління ті парламентські комітети, які їй належать відповідно до Закону про Регламент Верховної ради.

Про це заявив народний депутат фракції БЮТ Олег Ляшко.

"Ми звертаємося до більшості у залі. Давайте дотримуватися вимог закону. Давайте права, які належать опозиції. Ви й так незаконним, неконституційним способом отримали владу. Сьогодні так само незаконним чином намагаєтеся позбавити опозицію можливості контролювати владу", - сказав Ляшко, виступаючи у парламенті.

При цьому депутат нагадав про статтю 84 регламенту, яка передбачає, що опозиції мають відійти Бюджетний комітет, Комітет з питань регламенту, Комітет з питань правосуддя, Комітет з питань свободи слова та інформації та інші.

Ляшко також повідомив, що 30 березня на нараді Верховної ради "більшість фракцій не погодилися з тим, щоб виконувати норми закону, щоб дати можливість опозиції отримати реальні контрольні функції для того, щоб стежити за владою".

БЮТ наполягає на дотриманні вимог закону про регламент і попереджає про неприпустимість його порушення.

Після заяв представників коаліційних сил стало зрозуміло, що БЮТ та НУ-НС навряд чи матимуть посади в комітетах.

"Ідеологія формування комітетів буде наступною: місце депутата, який став членом уряду, обійме колега з його фракції", - заявив Єфремов. Це означає, що ключові комітети залишаться під контролем коаліції.

Його доповнив Володимир Литвин, фракція якого контролює комітет з питань бюджету. Спікер повідомив, що "якщо відмовитися від формування комітетів парламенту і почати по-новому все розподіляти, то Верховна рада буде паралізована мінімум на два місяці".

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: tsn.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:48
1678 – номер гарячої лінії Уповноваженого Верховної Рад ...
Вчора 23:48
У рамках підготовки до 9-го Паризького форуму миру огол ...
Вчора 23:47
Біля кордону зі Словаччиною затримали трьох переправник ...
Вчора 23:46
«Замітали сліди» разом із водієм смертельної аварії: ДБ ...
Вчора 23:45
ДБР викрило масштабну схему дезертирства у чотирьох обл ...
Вчора 23:56
Майже 1,7 млн грн надійшло до місцевих бюджетів Кіровог ...
Вчора 23:54
Міфи та реальність: що змінить нова модель оподаткуванн ...
Вчора 23:52
Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
Вчора 23:50
Мінрозвитку: Три роки програми єВідновлення – ключові р ...
Вчора 23:48
єЧерга для перетину кордону автоматично перевірятиме на ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення