На Луганщині СБУ «на гарячому» затримала чиновників, які вимагали 14 тис хабара у... інваліда другої групи

15.04 08:44    
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, у Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали «на гарячому» при отриманні хабара начальника відділу державної виконавчої служби одного з міст регіону, його заступника та приватного підприємця.

За інформацією Прес-центру СБ України, винагороду у розмірі 14 тисяч гривень держслужбовці вимагали від інваліда другої групи за стягнення з вугільного підприємства, на якому його було травмовано, недонарахованих сум і компенсацій. Ще два роки тому судом було винесено рішення, згідно з яким шахта повинна сплатити інвалідові близько 35 тисяч гривень, але й дотепер ніяких виплат колишній робітник не отримав.

Прискорити одержання коштів від підприємства-боржника посадовці державної виконавчої служби обіцяли за 40 відсотків від заборгованої суми. Посередником у отриманні хабара виступав приватний підприємець, який займався наданням юридичних послуг. Під час отримання незаконної винагороди він та двоє чиновників були затримані співробітниками СБУ.

Стосовно трьох правопорушників порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 (одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара) Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Слідство за справою триває. Наразі правоохоронцями проводиться робота щодо виявлення та документування інших епізодів хабарництва, скоєних за цією ж схемою.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
13 березня 18:22
На Вінниччині прикордонники зірвали нічний «круїз» до М ...
13 березня 18:21
Підозрюваного у незаконному переправленні осіб затримал ...
13 березня 18:21
На Одещині прикордонники викрили транскордонну злочинну ...
13 березня 18:21
Обшуки та затримання - прикордонники ліквідували схему ...
13 березня 18:20
Прикордонники спільно з Бюро економічної безпеки викрил ...
13 березня 17:34
Проблесковые маячки: разновидности и правила использова ...
11 березня 20:58
Соляной кирпич для сауны и бани: секрет здоровья и крас ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення