Опозиція відстоюватиме державний суверенітет України

18.05 21:20    
Парламентська фракція Блоку Юлії Тимошенко заявляє, що протидіятиме ухваленню рішень, які несуть загрозу державному суверенітету України. Про це повідомляє офіційний сацт Юлії Тимошенко.

"Опозиція буде всіма можливими діями та засобами протидіяти ухваленню рішень, які б позбавили Україну суверенітету, втрати нею контролю над Керченською протокою та будь-якій іншій загрозі територіальній цілісності", - заявив сьогодні з трибуни Верховної Ради перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

Він наголосив, що делімітація морського кордону України викликає в опозиційних парламентських сил серйозні застереження. "Існує велике побоювання, що лінія державного кордону у Керченській протоці буде встановлена саме за російським сценарієм. Іншими словами – зробити Керченську протоку акваторією спільного користування, а це значить, що Україна втратить суверенітет над частиною своєї території", - пояснив народний депутат.

"Розмови про робочі групи, взаємовигідність і таке інше – це лише ширма, за якою готується черговий етап здачі території та національних інтересів України", - резюмував Андрій Кожем'якін.

Як відомо, Юлія Тимошенко нещодавно заявила, що в результаті делімітації україно-російських морських кордонів Україна може втратити острів Коса Тузла. "Мова йде про Керченську протоку – це вихід України в Азовське море, це острів Тузла, за який Україна досить сильно боролася. І якраз на базі такої делімітації кордонів Україна втрачає Тузлу і втрачає вихід в Азовське море", - заявила Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна".

"Ці документи неприпустимі для Україні, тому що якщо навіть крок відійти від цих кордонів, які має Україна, – сьогодні неприпустимо. Якщо Україна буде добровільно віддавати вихід в Азовське море і добровільно віддавати свою територію, мені здається, що це вже буде не партнерство, а це буде суттєве послаблення України", - констатувала Юлія Тимошенко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Незаконний маршрут не спрацював: шістьох чоловіків і пе ...
Вчора 21:52
Прикордонники викрили схему незаконного виготовлення до ...
Вчора 21:52
Слідчі поліції повідомили про підозру колишньому енерге ...
Вчора 21:51
«Паперова мобілізація» для статистики: на Волині ДБР ви ...
Вчора 21:51
Україна та Литва обговорили посилення співпраці в межах ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення