Завтра в Києві розглянуть справу П.Лазаренка

19.05 13:45    
Завтра об 11:00 у Солом’янському районному суді м. Києва під головуванням судді Задорожньої І.М. призначене чергове слухання у справі за позовом екс-прем’єр-міністра України Лазаренка П.І. до мешканця міста Дніпропетровська Г.Корбана у захисті честі та гідності особи, повідомляє ІМК.


Павло Лазаренко у своєму позові ставить питання про визнання судом недостовірною та такою, що ганьбить його честь і гідність, інформації, що була розповсюджена Корбаном Г.О. стосовно начебто причетності Лазаренка П.І. до загибелі у місті Дніпропетровську в жовтні 2009 року громадянина Брагінського В.

Відповідач Корбан Г.О., якого суд належним чином і вчасно викликає у судові засідання, вже тричі без поважних причин не з’явився для дачі пояснень щодо цього позову. Ймовірна відсутність відповідача Корбана Г. у судовому засіданні, що призначене на завтра, 20.05.2010 р., згідно із законом, не може бути перешкодою для винесення судом рішення по суті.

Павло Лазаренко висловлює сподівання, що вже завтра судом, без зволікання та без відкладення розгляду цієї справи, зрештою буде винесено рішення щодо його позову, незважаючи на те, що відповідач Г.Корбан ховається від суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ІМК
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Незаконний маршрут не спрацював: шістьох чоловіків і пе ...
Вчора 21:52
Прикордонники викрили схему незаконного виготовлення до ...
Вчора 21:52
Слідчі поліції повідомили про підозру колишньому енерге ...
Вчора 21:51
«Паперова мобілізація» для статистики: на Волині ДБР ви ...
Вчора 21:51
Україна та Литва обговорили посилення співпраці в межах ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення