Янукович наказав підготувати безвізовий режим з ЄС до середини осені

28.05 16:44    
Президент Віктор Янукович доручив Міністерству закордонних справ і уряду до 15 жовтня завершити підготовку до підписання угод про асоціацію та введення безвізового режиму з ЄС.

"До 15 жовтня ми практично маємо завершити по всіх цих напрямках роботу, і під час саміту (Україна-ЄС) ми повинні по суті отримати конкретні відповіді", - сказав він на засіданні комітету з євроінтеграції.

Президент звернув увагу учасників засідання на необхідність завершення роботи з підготовки до введення безвізового режиму з країнами ЄС цього року.

"Виходячи з того, що європейська інтеграція залишається одним із пріоритетних напрямків нашої зовнішньої політики, нам сьогодні треба намітити ефективні заходи", - сказав Янукович.

Зокрема, зазначив президент, Україна повинна здійснити всі необхідні заходи до червня для того, щоб бути готовою розглядати план дій Україна-ЄС щодо лібералізації візового режиму.

За словами Януковича, зараз цей план готує Єврокомісія.

"Під час телефонної розмови з Жозе Мануелем Баррозу (президент Єврокомісії) ми визначилися, що цей план буде реальним для виконання Україною, але нам ще треба буде багато чого зробити, щоб отримати безвізовий режим", - підкреслив президент.

Янукович також наполягає на введенні персональної відповідальності за кожен напрям роботи. "І це мої вимоги до Міністерства закордонних справ і уряду", - сказав він.

Він підкреслив, що підписання між Україною та ЄС угоди про асоціацію та введення безвізового режиму є також знаковим і для Європи.

"А для Європи, безумовно, це також дуже важливо - показати для України своє ставлення і партнерство, а також відсутність подвійних стандартів", - сказав Янукович.

Зазначимо, що Європейський Союз вважає необхідною умовою для скасування візового режиму - підвищення рівня життя в Україні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТСН
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:58
На Вінниччині прикордонники зупинили «рукавичку» на кол ...
Вчора 16:57
Перед судом постануть учасники наркоорганізації, які ро ...
Вчора 16:57
Незаконне переправлення осіб через кордон за 35 тисяч д ...
Вчора 16:56
Нацполіція ідентифікувала зловмисників, причетних до ви ...
Вчора 16:56
У Дніпрі Нацполіція ліквідувала канал незаконного збуту ...
13 травня 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення