"Як національний інтернет-портал UKR.NET збирається випередити пошукові системи в якості стартової сторінки в Україні "

14.06 11:25    
10 червня 2010 р. на сайті журналу Marketing Media Review відбулася онлайн-конференція за участі представників національного інтернет-порталу UKR.NET.

На питання аудиторії відповіли керівник відділу маркетингових комунікацій компанії «УКРНЕТ» Ірина Семенченко та директор бренд-консалтингового агентства «Слідопит» Вадим Пустотін.

Упродовж конференції спікери в режимі онлайн відповідали на питання стосовно нової маркетингової стратегії бренду й напрямів розвитку порталу UKR.NET.

Основною темою обговорення стала заява про те, що портал UKR.NET має намір стати найпопулярнішою стартовою сторінкою українських Інтернет-користувачів.

Під час конференції спікери пояснили маркетингову стратегію порталу UKR.NET, розповіли про його переваги в якості стартової, порівняно з пошуковими системами і відповіли на актуальні питання.

Зокрема, аудиторію конференції цікавили плани національного інтернет-порталу UKR.NET, про які розповіла керівник відділу маркетингових комунікацій компанії Ірина Семенченко: "Ми працюємо над новинками в межах існуючих сервісів. Наприклад, зараз готуємо випуск нової версії пошти, інтерфейс якої буде працювати швидше за будь-яку іншу пошту, в тому числі й поштових клієнтів. Розвиваємо також новинний сервіс. Запускаємо новий сервіс погоди, який буде надавати інформацію про погодні умови в усіх населених пунктах України, включаючи села (більше ніж 30 тис. точок), і в 100 тис. міст по всьому світу” .

А на питання про причини вибору напрямку маркетингової атаки Вадим Пустотін відповів: "Висновок про те, що портал у якості стартової сторінки більш зручний, ніж „пошукач”, зроблений на основі результатів проведених досліджень. Особливий внесок у розуміння переваг порталу в якості стартової сторінки зробили респонденти, які раніше починали використання Інтернету з „пошукача”, а потім самі прийшли до того, що портал зручніший”.

Інтернет-конференція викликала хороший резонанс – спікерам було поставлено більше 25 питань.

Підсумки конференції можна проглянути на сторінці сайту: http://mmr.net.ua/news/newsid/20071/index.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:58
На Вінниччині прикордонники зупинили «рукавичку» на кол ...
Вчора 16:57
Перед судом постануть учасники наркоорганізації, які ро ...
Вчора 16:57
Незаконне переправлення осіб через кордон за 35 тисяч д ...
Вчора 16:56
Нацполіція ідентифікувала зловмисників, причетних до ви ...
Вчора 16:56
У Дніпрі Нацполіція ліквідувала канал незаконного збуту ...
13 травня 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення