Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі та спокою громадян
08.01.2025 17:44 Віталій Бунечко: Продовжуємо працювати задля захисту нашої землі ...
«На території Житомирщини безперервно ведуться роботи зі зміцнення державного кордону»
Про проект Контакти Реклама

Судитимуть чотирьох експрацівників колонії у Херсоні

02.02 22:47    
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду чотири обвинувальні акти стосовно колишніх співробітників державної установи «Північна виправна колонія № 90», які перейшли на бік ворога.

Усім їм інкриміновано державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Ще двом з них - колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Слідством установлено, що навесні 2022 року під час тимчасової окупації Херсона двоє з них працевлаштувалися до незаконно створеного окупаційною владою органу – «Управління служби виконання покарань по Херсонській області», а інші двоє – до підпорядкованих йому окупаційних установ.

На псевдопосадах так званих «першого заступника начальника управління», «начальника відділу режиму та нагляду управління», «начальника СІЗО» та «начальника відділу колонії» вони виконували рішення окупантів. Тим самим сприяли встановленню та функціонуванню системи виконання покарань держави-агресора на території Херсонської області.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Мелітополі, оперативний супровід – Управління СБУ в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:32
Віталій Коваль підписав з британським та литовським кол ...
Вчора 17:30
Незаконне нарахування майже 10 млн грн премій – повідом ...
Вчора 17:29
Закупівля зимового обмундирування для військових зі зби ...
Вчора 17:29
На Черкащині викрито жінку, яка допомагала військовозоб ...
Вчора 17:27
Організували механізм втечі ухилянтів на майже 1 млн до ...
17 січня 17:38
Як перевірити якість води: точне та детальне дослідженн ...
14 січня 22:54
Юридичні консультації: швидке та успішне вирішення пита ...
14 січня 15:31
Високі чи низькі черевики: як обрати оптимальну висоту ...
13 січня 16:25
Фарба Аура: практичне рішення для якісного фарбування с ...
09 січня 00:54
Ламінат чи кварцвініл: Переваги та недоліки
17 січня 10:12
У Житомирі судитимуть експосадовицю медзакладу і її під ...
15 січня 21:27
На Житомирщині судитимуть начальника КЕЧ та двох підпри ...
13 січня 10:59
СБУ викрила на виправдовуванні російської збройної агре ...
08 січня 10:10
Експрацівнику виправної колонії Житомира постановлено в ...
31 грудня 14:15
На Житомирщині судитимуть експодатківця, який одержував ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення