Координаційна платформа донорів має стати важливим інструментом для мобілізації необхідного фінансування на 2024 рік

12.02 18:37    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, сьогодні, 12 лютого, Міністр фінансів України Сергій Марченко провів зустріч зі спеціальним представником Міністра з питань відбудови та відновлення стійкості України Давіде Ла Чечиліа та Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо.

Також у зустрічі взяли участь заступник Міністра фінансів Ольга Зикова та Урядовий уповноважений з питань управління державним боргом Юрій Буца.

Міністр фінансів України подякував Уряду Італії за підтримку України для забезпечення потреб, зокрема за бюджетне фінансування: “З початку повномасштабного вторгнення Італія була однією з перших країн, які підтримали Україну, спрямувавши понад 300 млн євро прямої бюджетної підтримки, в тому числі у грантовій формі. Ми глибоко цінуємо комплексну допомогу та розраховуємо на розширення співпраці у поточному році під час головування Італії у G7”.

Сергій Марченко відзначив зусилля Уряду Італії у схваленні нещодавнього рішення щодо Інструменту Ukraine Facility на 2024-2027 роки загальним обсягом 50 млрд євро.

Кошти у рамках Інструменту будуть спрямовані на підтримку макрофінансової стабільності, відновлення та модернізацію країни. Крім того, виконання визначених у Ukraine Facility напрямів реформування наближатиме Україну до інтеграції в ЄС через передбачену гармонізацію з його правилами та стандартами.

В ході зустрічі сторони обговорили підготовку до засідання Керівного комітету міжвідомчої Координаційної платформи донорів, співголовою якого є Міністр фінансів Сергій Марченко. Подія відбудеться 14 лютого у форматі онлайн, за участі представників країн G7, Європейської Комісії та міжнародних фінансових організацій. Учасники зустрічі наголосили, що в рамках роботи Платформи необхідна чітка пріоритезація потреб України.

Давіде Ла Чечиліа зазначив, що підтримка України є одним із ключових пріоритетів Італії на 2024 рік, під час її головування у G7.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення