На Львівщині прикордонники викрили колегу, яка допомагала чоловікам незаконно перетнути кордон

01.04 13:16    
Офіцери внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному загону та оперативно-розшукового підрозділу викрили інспекторку прикордонної служби, яка сприяла чоловікам призовного віку незаконно покинути територію України.

Правоохоронці встановили, що інспекторка за хабар 9 000 доларів США обіцяла організувати незаконний трансфер поза межами чинних пунктів пропуску для військовозобов’язаного громадянина. Зокрема за ці кошти прикордонниця, користуючись своїм службовим становищем, мала надати своєму «клієнту» інформацію щодо відсутності наряду на напрямку, де останній планував потрапити до однієї із країн Європейського Союзу.

Військовослужбовицю затримали днями у Червоноградському районі офіцери відділу внутрішньої та власної безпеки по Львівському прикордонному загону ГВВВБ «Захід» та оперативно-розшукового підрозділу спільно зі слідчими управління ДБР (розташованого у м. Львів), за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони західного регіону після отримання нею грошових коштів.

Заходи з викриття проводились в рамках реалізації матеріалів кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Підозрювану затримали в порядку ст. 208 КПК України. Невідкладні слідчі дії тривають.

Наголошуємо, що курс Держприкордонслужби на очищення колективу від корупціонерів – незмінний. Усі нечисті на руку військовослужбовці обов’язково будуть викриті та покарані. Робота у цьому напрямку проводиться системно та результативно.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення