Міжнародна робоча група щодо екологічних наслідків війни актуалізувала процес його реалізації

19.04 10:54    
Учасники Міжнародної робочої групи щодо екологічних наслідків війни, співголовами якої є керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак та екс-Віце-прем'єр-міністр, колишній Міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем, обговорили імплементацію положень Екологічного договору для України та подальші плани роботи.

Участь у засіданні взяли Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, радник Керівника Офісу Президента України Олександр Бевз, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Євгеній Федоренко та представники Європейського інституту миру.

Маргот Вальстрем подякувала колегам за адвокацію Екологічного договору та відзначила позитивне ставлення українських урядовців та громадськості до цього документа. Вона також відзначила роботу України у сфері гуманітарного розмінування.

Радник Керівника Офісу Президента України Олександр Бевз проінформував про роботу України на міжнародній арені щодо адвокації Компакту. Він також наголосив на важливості пришвидшення цього процесу у рамках підготовки до Глобального саміту миру у червні цього року та секторальних форумів, які будуть присвячені реалізації усіх пунктів Формули миру Президента Володимира Зеленського.

Руслан Стрілець повідомив, що наразі над імплементацією Екологічного договору працює ціла урядова команда, до складу якої входять представники з 14 органів влади. Вже відбулася перша установча зустріч.

«Отримали пропозиції від урядових інституцій. Вже завершили роботу над проектом плану заходів з реалізації Компакта. Найближчим часом документ буде винесений на громадське обговорення та поданий на розгляд Уряду», - повідомив Руслан Стрілець.

За його словами, адаптуючи українське законодавство до законодавства ЄС, ми зможемо втілити в життя переважну частину рекомендацій Екологічного договору для України.

Учасники також погодилися щодо важливості активного залучення до роботи у робочій групі по пункту 8 Формули миру країн Глобального Півдня. Над чим наразі й триває робота. Домовились наступну зустріч провести у травні.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення