СБУ затримала організатора «схеми для ухилянтів», який раніше уже притягувався за переправлення чоловіків за кордон

17.06 13:04    
Служба безпеки заблокувала ще 3 схеми ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку. У результаті комплексних заходів у різних регіонах України затримано організаторів незаконної діяльності.

За гроші вони допомагали ухилянтам втекти за кордон в обхід контрольно-пропускних пунктів або уникнути призову через підроблені документи. Як стало відомо https://ruporzt.com.ua, вартість таких «послуг» становила до 15 тис. євро. Сума залежала від терміновості та способу уникнення мобілізації.

На Буковині:
затримано рецидивіста з Чернівецького району, який уже перебуває під слідством за організацію каналу нелегальної міграції.
Тоді на час розслідування суд обрав для нього запобіжний захід, який не передбачає перебування під вартою.
Скориставшись цим, фігурант продовжив поширювати в месенджері «рекламні» оголошення, де пропонував військовозобов’язаним допомогу у втечі до Євросоюзу.
Потім він зустрічався зі своїми клієнтами, відвозив їх на власному авто до кордону, а далі показував лісові стежки у напрямку сусідньої країни.

Так, на Закарпатті:
затримано місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаних до Євросоюзу через прикордонну річку.
Щоб подолати водну перешкоду, фігурант прокладав для своїх клієнтів маршрут по мілині або мілководдю.
На протилежному березі ухилянтів зустрічали інші учасники злочинної схеми, які допомагали «новоприбулим» легалізуватись у зарубіжній країні.

У Харківській області:
викрито місцевого ділка, який торгував підробленими посвідченнями про зняття з військового обліку.
Задокументовано факти, коли ухилянти намагалися ввести в оману представників ТЦК, пред’являючи військовим видані ним фальшиві документи.
За всіма викритими фактами тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів та притягнення винних до відповідальності.
Комплексні заходи проводили спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласних прокуратур.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення