Львову відмовили вивішувати на День перемоги жалобні прапори

19.09 09:34    
Прокуратурою пред'явлено позов про скасування ухвали Львівської міськради про використання Державного прапора. У відомстві встановили, що "Львівська міськрада вийшла за межі наданих законом повноважень".

Як повідомляє прес-служба Львівської прокуратури, була проведена перевірка законності цієї ухвали.

Зокрема, зазначається у повідомленні, законом про увічнення перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років, День перемоги визначено державним святом та днем торжества.

"Однак, всупереч вищенаведеному положенню закону, додатком до ухвали Львівської міськради затверджено порядок вивішення Державного прапора у День перемоги з жалобою", - наголосили у прокуратурі.

Прокуратурою Львова внесено протест на ухвалу Львівської міськради. 9 вересня цього року міською радою протест прокуратури відхилено.

"У зв'язку з цим прокуратурою в порядку адміністративного судочинства пред'явлено позов до суду про скасування незаконної ухвали Львівської міськради", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 червня 2010 року депутати Львівської міськради затвердили рішення про використання Державного прапора України у місті Львові, яке, зокрема, передбачає вивішування на День перемоги Державного прапора з чорною стрічкою.

Нагадаємо також, у травні депутати Львівської обласної ради вирішили заборонити використання терміну "Велика Вітчизняна війна" відносно подій Другої світової війни, що відбувалися на території України. Натомість влада Львівщини постановила щороку відзначати на території області 8-9 травня Дні пам'яті жертв Другої світової.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТСН
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:11
У лавах ЗСУ викрито військовослужбовця, який співпрацюв ...
Сьогодні 16:11
У І півріччі 2026 року Держаудитслужба упередила витрат ...
Сьогодні 16:09
«Бойові» бухгалтери: на Дніпропетровщині викрили схему ...
Сьогодні 16:09
Перед судом постануть двоє терористів «днр», які вчинял ...
Сьогодні 16:08
«Одруження наосліп» чи призов на службу: у Києві Нацпол ...
Сьогодні 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Сьогодні 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Сьогодні 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення