Викрито учасників схеми незаконного відшкодування з бюджету понад 33 млн грн ПДВ під час експорту товару до Молдови

17.07 10:52    
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру директору товариства за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, підозрюваний у змові з директором одного із українських заводів організували схему привласнення бюджетних коштів. Вона полягала у відшкодуванні під час експорту товару податку на додану вартість на основі підробленої документації щодо його виду та якості.

Товариство здійснило документальне оформлення придбання у заводу органічної добавки, у подальшому її експортували до Республіки Молдова. За результатами цих фінансово-господарських операцій заявлено до відшкодування з держбюджету та незаконно отримано ПДВ у сумі понад 33 млн грн.

Молдовські митники відібрали зразки та провели експертизу. За її результатами встановлено, що під виглядом органічної добавки товариство експортувало звичайну воду.

У зв’язку з перебуванням іншого співучасника за межами України, вирішується питання щодо вручення повідомлення про підозру у порядку міжнародного співробітництва.

Наразі у межах кримінального провадження проводяться необхідні слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи БЕБ України, оперативний супровід – СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:40
Розпочала роботу новостворена Палата регіональних молод ...
Сьогодні 15:41
26 тис доларів США за вивезення військовослужбовця із б ...
Сьогодні 15:41
Понад 20 мільйонів осіб перетнули кордон України з поча ...
Сьогодні 15:40
На кордоні виявили старовинні годинники
Сьогодні 15:40
Екскерівника КЕУ та підрядника судитимуть через майже 4 ...
Сьогодні 15:36
Україна ділиться досвідом побудови стійкої системи соці ...
Сьогодні 15:34
Держприкордонслужба: Понад 20 мільйонів осіб перетнули ...
Сьогодні 15:32
Україна та Молдова координують спільні дії для подоланн ...
Сьогодні 15:30
Україна та Японія поглиблюють співпрацю у модернізації ...
Сьогодні 15:28
Держспецзв’язку затвердила Порядок приєднання до платфо ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення