Ухилився від сплати податків на майже 7,3 млн грн – повідомлено про підозру директору сумського ТОВ

08.08 17:02    
Керівник Сумської обласної прокуратури повідомив про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю, який також є депутатом Сумської обласної ради, за фактом ухилення від сплати майже 7,3 млн грн податків (ч. 2 ст. 212 КК України).

За даними слідства, підозрюваний у визначений термін умисно не подав податкові декларації з податку на прибуток підприємства за 2021 рік. Втім, щоб уникнути можливих санкцій за їх неподання, у червні 2022 року він все ж направив необхідну документацію до податкової, однак не сплатив податок на прибуток підприємства. При цьому в нього була фінансова можливість це зробити, оскільки протягом 2022 року підозрюваний неодноразово перераховував кошти на рахунки інших суб’єктів господарювання та оформляв собі матеріальну допомогу.

Таким чином директор ТОВ ухилився від сплати податку на прибуток підприємств на загальну суму майже 7,3 млн грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області за оперативною супроводу Управління протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:48
На Одещині прикордонники затримали кортеж порушників ко ...
Сьогодні 16:47
На Буковині затримали організаторів переправлення осіб ...
Сьогодні 16:47
Ряса замість військової форми: у столиці Нацполіція зат ...
Сьогодні 16:46
Гуманітарна допомога на прилавках ринку: Нацполіція вик ...
Сьогодні 16:46
Нацполіція: затримано групу осіб, яка привласнила понад ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення