У Полтаві відбулися заключні регіональні слухання в рамках переговорного процесу вступу України до ЄС в сфері сільського господарства

01.09 16:14    
Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України завершило підготовку до двосторонніх зустрічей з Європейською Комісією у рамках переговорного процесу щодо вступу України до Європейського Союзу.

Зокрема, під головуванням заступника Міністра Дениса Башлика в рамках підготовки України до переговорного процесу щодо вступу до Європейського Союзу в Полтаві пройшли заключні регіональні слухання за розділами 11, 12 та 13, які стосуються діяльності агросектору.

У заході взяли участь понад 100 представників сільськогосподарських та агропереробних підприємств з Полтавської, Харківської, Київської, Черкаської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

Головні питання зустрічі – розвиток сільських територій, забезпечення належного рівня благополуччя тварин і розвитку молочної переробки, а також залучення України до Спільної рибогосподарської політики ЄС.

«Євроінтеграція відкриває для українських малих і середніх господарств нові можливості доступу до європейських ринків. Ми прагнемо забезпечити фермерів усім необхідним – знаннями, інструментами та підтримкою держави – щоб вони могли ефективно інтегруватися у ринок ЄС та повноцінно реалізувати потенціал своєї продукції» – наголосив заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Денис Башлик.

Як повідомлялось раніше, 14 серпня 2025 року пройшли регіональні слухання у Львові, а 22 серпня – в Одесі.

Довідково

Двосторонні зустрічі України та Європейської Комісії за переговорними розділами 11 «Сільське господарство та розвиток сільських територій» (08-10.09.2025), 12 «Безпечність харчових продуктів, ветеринарна та фітосанітарна політика» (15-19.09.2025), 13 «Рибальство та водний промисел» (25-26.09.2025) відбудуться у м. Брюссель (Королівство Бельгія) в рамках здійснення офіційного скринінгу відповідності законодавства України праву ЄС. Під час зазначених зустрічей українські фахівці презентують стан впровадження актів права ЄС в українське законодавство.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення