Заволодіння бюджетними коштами на ліквідації шахти: БЕБ повідомило про підозру колишньому головному інженеру

08.09 15:16    
Детективи Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру колишньому головному інженеру державного підприємства, який разом із директором компанії та його спільником заволоділи бюджетними коштами, виділеними на ліквідацію вугільних підприємств.

У ході досудового розслідування встановлено, що у червні 2023 року генеральний директор державного підприємства уклав договір з приватною компанією на проведення робіт з фізичної ліквідації шахти, відповідно до затвердженого проєкту.

Загальна вартість робіт становила понад 41,8 млн грн. Однак фактично їх частина не була виконана. Водночас в офіційну документацію підозрювані внесли завідомо неправдиві дані про виконання прихованих робіт у стволі шахти, завищили вартість матеріалів тощо.

У такий спосіб фігуранти незаконно заволоділи понад 2 млн грн державних коштів.

Детективи БЕБ повідомили про підозру колишньому головному інженеру державного підприємства у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Також раніше було повідомлено про підозру ексгендиректору держпідприємства та його спільнику.

Досудове розслідування триває. Оперативний супровід здійснюють співробітники Служба безпеки України. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Вчора 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Вчора 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Вчора 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Вчора 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Вчора 18:26
Уряд розширює відкритість даних про діяльність державни ...
Вчора 18:24
Як підвищити кіберстійкість усієї країни: нові гайди на ...
Вчора 18:22
Мінфін: За час повномасштабної війни малий бізнес отрим ...
Вчора 18:20
Мінцифри: Як стати цифровим лідером та долучитися до вп ...
Вчора 18:18
Уряд розширив державну програму компенсації розмінуванн ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення