Олексій Кулеба очолить Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10.09 19:36    
Головою Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) стане Віце-премʼєр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба. Таке рішення ухвалили на засіданні Уряду 10 вересня 2025 року. Першим заступником голови Комісії стане Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

«Україна щодня стикається з викликами, які потребують швидких і злагоджених рішень. Урядова комісія ТЕБ та НС має забезпечити координацію між усіма центральними та місцевими органами влади, щоб максимально ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та напряму допомагати людям», — наголосив Олексій Кулеба.

Комісія ТЕБ та НС є постійно діючим координаційним органом Кабінету Міністрів України. Її завдання — організація та координація заходів у сфері запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, захист життя та здоров’я населення, а також відновлення після надзвичайних подій.

Також Віце-премʼєр-міністра з відновлення України призначено головою Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку. Цей орган координує політику регіонального розвитку, формує пропозиції для Уряду та узгоджує дії центральних органів влади та органів місцевого самоврядування. Комісія є важливим майданчиком для напрацювання рішень щодо просторового планування, інвестицій у розвиток територій, а відтепер і міжнародного територіального співробітництва.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення