До 9 років ув’язнення засуджено агента спецслужб рф, який намагався підірвати наряд поліції у Києві

10.09 19:52    
Зловмисник вчинив теракт у Печерському районі столиці з метою вбити поліцейських. Завдяки професійним діям правоохоронці змогли врятуватись від вибуху. Фігуранта затримали за місцем проживання. Під час досудового розслідування він перебував під вартою.

Нагадаємо: 17 листопада 2024 року до поліції Києва надійшло повідомлення про нібито випадок домашнього насильства. «Потерпіла» телефоном розповіла, що її побив хлопець, і через страх вона зачинилася у ванній, залишивши двері квартири відчиненими. На виклик оперативно прибув наряд поліції сектору протидії домашньому насильству.

Увійшовши до квартири, правоохоронці виявили «розтяжку» з бойовою гранатою Ф-1. Поліцейські миттєво залишили приміщення, і вже за секунди стався вибух. Завдяки швидким і злагодженим діям ніхто не постраждав.

З’ясувалося, що квартира була орендована виключно для влаштування засідки. Дзвінок жіночим голосом на лінію «102» був частиною злочинного плану, розробленого спецслужбами рф, аби заманити українських правоохоронців у пастку.

У ході оперативних заходів поліцейські Києва спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції та СБУ встановили особу зловмисника. Ним виявився 43-річний мешканець Київщини, неодноразово судимий за різні злочини, якого дистанційно завербували ворожі спецслужби. Він отримав від кураторів детальні інструкції: орендувати квартиру, встановити вибухівку та відеокамери для онлайн-фіксації підриву.

Зловмисника затримали за місцем проживання. Обіцяну «винагороду» від російських спецслужб він так і не отримав.

Днями Печерський районний суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт) та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Ворожого агента засуджено до дев’яти років позбавлення волі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення