Мінмолодьспорт: Україна презентувала британській делегації інноваційний напрям — технологічний спорт

12.09 17:47    
Заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров взяв участь у презентації технологічного спорту для делегації парламенту Великої Британії та експертів, яка відбулася на навчально-тренувальному комплексі «Killhouse».

«Міністерство молоді і спорту зацікавлене в розвитку технологічного спорту. Зараз той етап, коли ми переходимо до сприяння організації міжнародних змагань. Наші британські партнери перший раз бачать, що ми засобами спорту підвищуємо технологічність країни і всі зацікавлені повторювати цей шлях у себе», — наголосив Віталій Лавров.

Захід організувала Федерація технологічного спорту України за сприяння академії «KillHouse» та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

«Україна є світовим піонером у офіційному визнанні технологічного спорту, який готує нове покоління до викликів сучасності. Ми продемонструємо, як наш досвід може стати основою для міжнародної співпраці», — зазначає президент ФТСУ Артур Булигін.

Метою візиту стало ознайомлення міжнародних партнерів із українським досвідом у створенні нової спортивної дисципліни, яка поєднує високі технології, змагальний дух та практичне застосування для зміцнення обороноздатності країни.

Програма заходу включала:

презентацію діяльності Федерації та її ролі у розвитку нових спортивних дисциплін;
показові змагання з FPV-дронів і наземних роботизованих комплексів;
екскурсія навчальним комплексом «Killhouse»;
обговорення напрямів майбутньої міжнародної співпраці.
Участь британських парламентарів у презентації підтверджує високий інтерес міжнародної спільноти до розвитку технологічного спорту в Україні. Очікуваними результатами візиту є посилення співпраці між Україною та Великою Британією, підготовка до участі британських команд у першому Міжнародному чемпіонаті з технологічного спорту, а також позиціонування України як світового лідера у цій сфері.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення