БЕБ викрило розкрадання понад 10 млн грн на берегоукріплювальних роботах на Полтавщині

12.09 18:05    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області повідомили про підозру службовій особі Регіонального офісу водних ресурсів за зловживання службовим становищем, що призвело до майже 10,5 млн грн збитків державному бюджету.

Слідством встановлено, що під час робіт з укріплення берегової лінії Кременчуцького водосховища в районі села Мозоліївка Глобинського району підрядник замість передбачених проєктно-кошторисною документацією матеріалів використав дешевші, які не відповідали технічним вимогам.

Авторський нагляд за роботами здійснювала службова особа Регіонального офісу водних ресурсів, яка не проконтролювала обсяги та якість виконаних робіт. Це призвело до завдання понад 10 млн грн збитків бюджету.

За результатами слідства посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Раніше у згадуваному кримінальному провадженні повідомлено про підозру керівнику підрядної організації за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, вчинене в умовах воєнного стану) та інженеру технічного нагляду за пособництво у злочині (ч. 2 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування триває.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Полтавської обласної прокуратури.

Оперативний супровід – Управління СБУ в Полтавській області та Управління стратегічних розслідувань Нацполіції України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Вчора 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Вчора 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Вчора 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Вчора 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Вчора 18:26
Уряд розширює відкритість даних про діяльність державни ...
Вчора 18:24
Як підвищити кіберстійкість усієї країни: нові гайди на ...
Вчора 18:22
Мінфін: За час повномасштабної війни малий бізнес отрим ...
Вчора 18:20
Мінцифри: Як стати цифровим лідером та долучитися до вп ...
Вчора 18:18
Уряд розширив державну програму компенсації розмінуванн ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення