Ексголову Федерації хокею на траві України судитимуть за привласнення 723 тис. грн

16.09 00:05    
Прокурори Сумщини скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього президента громадської організації “Федерація хокею на траві України”. Його підозрюють у привласненні 723 тис. грн, виділених для участі Національної збірної України з хокею на траві (жінки).

За даними слідства, збірна готувалася до кваліфікаційного турніру Чемпіонату Європи у Вільнюсі (Литва). Національний олімпійський комітет та головний тренер команди перерахували тодішньому очільнику федерації кошти для оплати стартового внеску до Європейської федерації хокею на траві та покриття супутніх витрат.

Натомість посадовець використав отримані гроші на власні потреби, повністю проігнорувавши інтереси команди. Внаслідок цього українську збірну, основу якої складають спортсменки із Сум, відсторонили від усіх міжнародних стартів.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 КК України — привласнення майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану.

Розслідування здійснювалося слідчими Сумського районного управління поліції спільно з Управлінням стратегічних розслідувань у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.



RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення