Понад п’ять мільйонів гривень надійшло до бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Одещини з початку 2025 року

19.09 21:35    
Зпочатку 2025 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету 5,22 млн грн за надані населенню адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 5,11 млн грн отримали за надання 33 732 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 85,5 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру в Одеській області надало населенню 409 204 адмінпослуги, з яких 372 352 – надано на безоплатній основі. Видано 11 950 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки та 314 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту. Також видано 339 943 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та здійснено 2 058 виправлень технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення. Крім того, проведено 15 612 державних реєстрацій земельних ділянок.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:29
На Закарпатті викрили спробу переправлення через держав ...
Сьогодні 18:28
Відбувся ІІ Міжнародний форум «Роль жінок задля досягне ...
Сьогодні 18:27
Поліцейські передали в управління АРМА арештоване майно ...
Сьогодні 18:27
У Хмельницькому батько загиблого на війні поліцейського ...
Сьогодні 18:26
Викрито злочинну групу, яка заволоділа 15,5 млн грн, пр ...
Вчора 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення