Незаконні виплати на майже 900 тис грн: судитимуть командира однієї з військових частин та його заступника

19.09 21:52    
Прокурорами Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону до суду скеровано обвинувальні акти стосовно командира однієї з військових частин за фактом недбалого ставлення до обов’язків військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України) та його заступника за фактом умисного невиконання військовою службовою особою дій, які вона за своїми службовими обов’язками повинна була виконати (ч. 4 ст. 426 КК України).

Встановлено, що у серпні-вересні 2024 року заступник командира підготував та вніс до рапортів про виплату додаткової грошової винагороди в розмірі 30 тис грн завідомо недостовірні відомості щодо участі 19 військовослужбовців підрозділу у бойових (спеціальних) завданнях. Насправді у визначений період вони не були залучені до виконання таких завдань.

У подальшому командир не забезпечив належного контролю та підписав подані рапорти. На підставі цих документів останнім безпідставно було нараховано та виплачено додаткову винагороду в розмірі майже 900 тис грн.

Такими діями обвинувачені спричинили державі матеріальні збитки на вказану суму, які відшкодовано в повному обсязі під час досудового розслідування.

Командиру військової частини загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, його заступнику — позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювалися Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:58
Велика Британія передала ДСНС України два броньовані ав ...
Сьогодні 22:58
42 мобільних Пункти надання допомоги ДСНС наразі розгор ...
Сьогодні 22:57
Алла Басалаєва: Стратегічне завдання Держаудитслужби в ...
Сьогодні 22:55
На Прикарпатті викрили організаторів незаконного перепр ...
Сьогодні 22:54
На Вінниччині прикордонники викрили чоловіка, який запл ...
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
05 січня 17:49
Нові колісні екскаватори: майбутнє будівельної галузі з ...
02 січня 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення