4500 доларів США за «трансфер»: на Одещині військовослужбовець організував втечу призовника за кордон

22.09 16:54    
За процесуального керівництва прокурорів Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону викрито та повідомлено про підозру військовослужбовцеві правоохоронного органу спеціального призначення. Він організував незаконне переправлення військовозобов’язаного через державний кордон України.

За даними слідства, у серпні 2025 року підозрюваний запропонував чоловіку призовного віку за грошову винагороду в сумі 4500 доларів США «допомогти» виїхати з України. Шлях до втечі був через Придністров’я поза межами офіційного пункту пропуску та прикордонних нарядів.

Військовослужбовець надав чоловіку детальні інструкції щодо маршруту та засобів та на екрані власного мобільного телефону у додатку «Google maps» наочно продемонстрував йому ділянки державного кордону України, де можливо здійснити незаконне переміщення.

Того ж дня, після одержання грошових коштів в сумі 4500 доларів США, військовослужбовця затримали співробітники правоохоронних органів.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 3 ст. 332 КК України. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави сумі 242 тис грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одеса) ТУ ДБР у м. Миколаєві, оперативний супровід ‒ ВВВБ по 2 ПЗ ГВЗ ВВБ «Південь» та УСБУ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення