Поліцейські Києва викрили у столиці двох наркоаграріїв, які вирощували та продавали канабіс, отримуючи щомісячно близько пів мільйона гривень прибутку

23.09 21:38    
Фігуранти облаштували місце для вирощування наркорослин у гаражі в Оболонському районі. Під час обшуку слідчі вилучили в них 5 кілограмів підготовленої до збуту продукції, що за цінами «чорного ринку» сягає близько мільйона гривень. 

Міжрегіональне угруповання, яке займалося вирощуванням та збутом канабісу, викрили слідчі відділу поліції на станціях залізничного транспорту главку поліції Києва спільно із працівниками Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції та за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури.

Правопорушниками виявились двоє 37-річних мешканців Києва. Один з них орендував гаражне приміщення в Оболонському районі, з якого ділки зробили спеціально-облаштоване місце для вирощування канабісу, а потім подрібнювали його та продавали поштовими відправленнями клієнтам по всій країні. Зокрема, зловмисники виготовляли печиво з вмістом наркотичної речовини, та також збували його. 

Встановлено, що розрахунок правопорушники приймали безготівково, а клієнтів підшукували методом «сарафанного радіо». Орієнтовний прибуток від протиправної діяльності становив близько 500 000 гривень на місяць.

Під час обшуків за місцями мешкання фігурантів та у гаражному приміщенні вилучено: 5 кілограмів канабісу, 36 кущів наркорослин, насіння, печиво з вмістом тетрагідроканабінолу, лабораторне обладнання, системи крапельного поливу та освітлення. Також, правоохоронці вилучили у підозрюваних два автомобілі, мобільні телефони, ноутбук і чорнові записи. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого нарковмісного «товару»  сягає близько мільйона гривень.

Слідчі оголосили ділкам про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. На час слідства суд обрав одному з них  запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а другому цілодобовий домашній арешт. Загалом, підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Сьогодні 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Сьогодні 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Сьогодні 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Сьогодні 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Сьогодні 18:26
Уряд розширює відкритість даних про діяльність державни ...
Сьогодні 18:24
Як підвищити кіберстійкість усієї країни: нові гайди на ...
Сьогодні 18:22
Мінфін: За час повномасштабної війни малий бізнес отрим ...
Сьогодні 18:20
Мінцифри: Як стати цифровим лідером та долучитися до вп ...
Сьогодні 18:18
Уряд розширив державну програму компенсації розмінуванн ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення