Освоєння європейських стандартів: курс для податківців України з міжнародного оподаткування та протидії BEPS

29.09 17:26    
26 вересня стартував практичний навчальний курс “Broader BEPS and International Tax Challenges – Capacity Building Programme for Ukraine” («Ширший контекст BEPS та виклики міжнародного оподаткування - Програма розбудови потенціалу для України») для працівників Державної податкової служби (ДПС)*.

Головні цілі курсу:

посилити спроможності українських податкових органів у боротьбі з розмиванням податкової бази та виведенням прибутків з-під оподаткування (BEPS);
підтримати податкові реформи;
зміцнити компетентність фахівців у застосуванні міжнародних стандартів у сфері оподаткування.
Навчання також допоможе визначити пріоритетні напрями для модернізації податкової системи, щоб вона відповідала не лише світовим стандартам, а й амбіціям України з побудови прозорої, справедливої та стійкої економіки.

Курс складається з чотирьох навчальних модулів, які охоплюють ключові питання міжнародного оподаткування і на прикладах демонструють інтеграцію цих підходів у податкову систему України.

Методологічний супровід першої сесії забезпечив Томас Балко, старший радник Команди з розбудови спроможностей BEPS Глобального департаменту розвитку та співробітництва Центру податкової політики та адміністрування OECD, а також Нестор Венегас, радник Глобального департаменту розвитку та співробітництва OECD.

З вітальним словом до учасників звернувся Гаррі Тоніно, виконуючий обов’язки керівника Глобального департаменту розвитку та співробітництва OECD. Він підкреслив, що програма є не просто технічним навчанням, а символом глибокого партнерства між OECD, Міністерством фінансів України та ДПС, і створює ефективну платформу для обміну досвідом, побудови мереж професійних зв’язків і мотивації до реформ.

Реалізація курсу стала можливою завдяки керівництву та активній підтримці Світлани Воробей, заступниці Міністра фінансів України, та Лесі Карнаух, Голови ДПС. Технічну і експертну підтримку у підготовці матеріалів програми надала команда Офісу підтримки реформ при Мінфіні.

_______

* Курс був розроблений міжнародними експертами Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD) на запит та в тісній співпраці з фахівцями Міністерства фінансів України та ДПС.

Програма є частиною ініціатив з розбудови спроможностей для України, які реалізуються в межах Country Programme, підписаного Урядом України та OECD 7 червня 2023 року. Навчання складатиметься з регулярних онлайн-сесій та періодичних очних зустрічей протягом 24 місяців, до кінця 2027 року.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення