На Буковині поліцейські викрили «бізнесмена-забудовника», який ошукав інвесторів на понад 13 мільйонів гривень

01.10 16:46    
Засновник будівельної компанії у Чернівцях налагодив злочинну схему незаконного заволодіння коштами громадян під виглядом інвестування у будівництво житлової нерухомості. Наразі слідчі поліції повідомили буковинцю про підозру у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах.

Викрили та задокументували протиправну діяльність 41-річого жителя Чернівецького району співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами обласного управління кіберполіції за процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури. 

За інформацією слідчих поліції, буковинець, використовуючи репутацію компанії як забудовника, організував схему незаконного заволодіння коштами громадян під виглядом інвестування у будівництво таунхаусів та квартир у Чернівцях.

Не маючи необхідних дозвільних документів на земельні ділянки, керівник товариства укладав із громадянами договори підряду, які фактично не забезпечували набуття права власності на майбутні об’єкти. Отримані від інвесторів кошти він привласнював, не виконуючи обіцяних зобов’язань.

Упродовж 2021–2023 років внаслідок протиправних дій фігуранта постраждала низка громадян, яким завдано збитків на понад 13 мільйонів гривень.

 Наразі слідчі СУ ГУНП в Чернівецькій області повідомили буковинцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Його дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. 

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід - тримання під вартою з можливістю внесення застави 6 мільйонів гривень. 

Відповідно до санкції статті буковинцю загрожує до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна. 

Тривають слідчі дії з метою встановлення всіх потерпілих та обставин вчинення злочину.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення