На Миколаївщині ДБР викрило інспектора СІЗО, який закликав росіян до вбивств захисників України

07.10 18:35    
Державне бюро розслідувань системно та послідовно викриває прихильників «руського міра». Поки наші воїни виборюють свободу на фронті, правоохоронці викрили ще одного «ждуна», який працював на окупантів в тилу, намагаючись підірвати нашу оборону зсередини.

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ встановили, що інспектор «Миколаївського СІЗО» у проросійських Telegram-каналах активно підтримував обстріли Миколаєва та дії окупантів загалом. Він активно тиражував проросійські гасла, агітував безжально вбивати бійців ЗСУ та навіть закликав рф обстріляти ізолятор, де сам працював, щоб звільнити зрадників та колаборантів, які перебувають під слідством.



Наразі інспектора затримано та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

ч. 2, ч. 3 ст. 436-2 КК України - виготовлення та поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікації осіб, які здійснювали збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році, вчиненому повторно;
ч. 1 ст. 161 КК України - в умисних діях, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі, на приниження національної честі та гідності.
Інспектору обрано запобіжний захід тримання під вартою. За свою підтримку окупантів йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Миколаївська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Вчора 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Вчора 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Вчора 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Вчора 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Вчора 18:26
Уряд розширює відкритість даних про діяльність державни ...
Вчора 18:24
Як підвищити кіберстійкість усієї країни: нові гайди на ...
Вчора 18:22
Мінфін: За час повномасштабної війни малий бізнес отрим ...
Вчора 18:20
Мінцифри: Як стати цифровим лідером та долучитися до вп ...
Вчора 18:18
Уряд розширив державну програму компенсації розмінуванн ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення