Офіційна позиція поліції щодо інциденту на блокпості у Києві

07.10 18:43    
У соціальних мережах поширюється інформація про нібито «викрадення чоловіка» та «насильницькі дії поліції» стосовно його дружини. Наголошуємо: ця інформація не відповідає дійсності.

5 жовтня близько 23:00 на одному з блокпостів у Святошинському районі столиці поліцейські зупинили автомобіль Ford через порушення водієм правил дорожнього руху - невиконання вимог дорожнього знаку 3.41 «Контроль».

Під час оформлення адміністративних матеріалів правоохоронці встановили, що чоловік вважається як особа, яка ухиляється від призову, у зв’язку з чим підлягає доставленню до РТЦК та СП. Поліцейські запропонували йому проїхати до Святошинського РТЦК для з’ясування обставин, на що він добровільно погодився.

На місце події - на блокпост - прибула жінка, яка представилася дружиною водія. Вона поводилася агресивно, вибігала на проїжджу частину, лягала на дорогу, погрожувала поліцейським та нецензурно висловлювалась. Правоохоронці не застосовували до неї силу, а викликали карету швидкої допомоги, щоб запобігти можливій шкоді для неї самої та оточуючих.

Щодо чоловіка. Коли приїхала дружина, він вже був в екіпажі поліції. Однак відмовився виходити з авто та поїхав до РТЦК для уточнення даних. Жодного затримання чи «викрадення» не відбулося. 

Ми розуміємо, що подібні інциденти, емоційно висвітлені однією стороною, можуть викликати резонанс. Водночас нагадуємо, що дії правоохоронців документуються на бодікамери, відповідно оприлюднюємо відео події. Сподіваємося, що оприлюднене відео дасть змогу громадськості оцінити ситуацію на основі фактів, а не емоційних заяв.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:02
Прикордонники Чернівецького загону припинили незаконну ...
Вчора 18:02
Прикордонники Чернівецького загону припинили незаконну ...
Вчора 18:01
На Вінниччині прикордонники врятували чоловіка, який пл ...
Вчора 18:01
На Одещині прикордонники затримали п’ятьох незаконних м ...
Вчора 18:01
Польща передала українським прикордонникам потужний без ...
Вчора 17:59
Андрій Сибіга та Байба Браже обговорили розширення обор ...
Вчора 17:57
Укрзалізниця введе 11 нових поїздів та запропонує додат ...
Вчора 17:55
Очікуємо на 20-ий пакет санкцій ЄС вже найближчим часом ...
Вчора 17:53
Сучасні звукові процесори для системи кохлеарної імплан ...
Вчора 17:51
Держкомтелерадіо: Відбулося вручення премії імені Джейм ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення