У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні: обговорили підтримку розмінування в Україні

13.10 18:40    
У Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулася зустріч із представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, на якій обговорилися питання поточних проєктів у сфері гуманітарного розмінування та визначення подальших кроків щодо підтримки заходів із протимінної діяльності в Україні.

На фото зображено робочу нараду або зустріч під егідою ДСНС України, де учасники у формі та цивільному одязі, включно, ймовірно, з іноземними партнерами (про що свідчить прапор США на столі), сидять за довгим столом для переговорів перед великим монітором.
Перший заступник Голови ДСНС Віталій Миронюк подякував іноземним партнерам за системну допомогу:

«Дякуємо за допомогу – як технічну, так і навчальну. Ми відчуваємо цю підтримку на місцях, вона охоплює все – від піротехнічних напрямків до тренувань. Кожен наш підрозділ виконує завдання завдяки допомозі іноземних партнерів, і лідерами серед них є США».

Під час зустрічі також обговорили перспективи проведення спільних навчань із розмінування, що дозволять українським американським та косовським фахівцям обмінятися досвідом. Йшлося, зокрема, про роботу машин механізованого розмінування, використання мінно-пошукових собак, а також особливості сухопутного та підводного розмінування в умовах воєнного часу.

Співпраця з американськими партнерами допомагає ДСНС оперативніше та безпечніше виконувати завдання на звільнених від мін територіях, захищаючи життя та безпеку українських громадян.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення