Мінветеранів: Розпочато реалізацію проекту з надання послуг з адаптації ветеранам, які повністю або частково втратили зір

15.10 22:15    
У Міжнародний день білої тростини, що присвячений правам людей із порушенням зору, перша леді України Олена Зеленська разом із Міністром у справах ветеранів Наталією Калмиковою, ветераном, заступником Міністра Русланом Приходьком та уповноваженою Президента України з безбар'єрності Тетяною Ломакіною відвідала Трініті–хаб – унікальний реабілітаційний простір для ветеранів й ветеранок, які втратили зір.

Trinity Hub поєднує реабілітацію, навчання, спорт і психологічну підтримку наших Захисників і Захисниць, які отримали зорові травми. Тут вони вчаться орієнтуватися у просторі, опановують шрифт Брайля, навчаються користуватися гаджетами за допомогою спеціальних програм, штучного інтелекту та голосових помічників.

Трініті-хаб залучає до реабілітації 10 видів спорту, що є інноваційним підходом в Україні. Крім того, у центрі передбачена психологічна та профорієнтаційна підтримка, а також спеціальні програми для родин військових.

«Агресія росії забирає в українців дуже багато, зокрема здоров’я і сил. Натомість ми маємо, просто зобов’язані повертати максимум можливостей і якості життя тим, кого це торкнулося, особливо – тим, хто захистив собою всіх нас», – зазначила перша леді.

Очільниця Мінветеранів Наталія Калмикова наголосила, що держава системно впроваджує нові підходи до лікування та адаптації ветеранів й ветеранок.

Зокрема, за ініціативи Мінветеранів розпочато реалізацію проекту з надання послуг з адаптації ветеранам та ветеранкам, які повністю або частково втратили зір. До участі можуть долучатися приватні надавачі послуг, уклавши відповідні договори з Міністерством. Першим партнером став саме Trinity Hub.

Проект має особливе значення, адже він не лише допомагає ветеранам й ветеранам відновити базові навички, а й вчить жити з новою реальністю після втрати зору. Для таких людей це — новий етап життя, що вимагає не лише фізичної, а й емоційної адаптації. Вони знову вчаться орієнтуватися у просторі, користуватися технологіями, спілкуватися та будувати побут у змінених умовах. А такі заклади, як Trinity Hub об’єднують медичну допомогу, психологічну підтримку, навчання та соціальну інтеграцію, створюючи повний цикл відновлення людини із порушеннями зору.

“Повернемо зір Захисникам і Захисницям України” – ще один проект Мінветеранів, що реалізується спільно з партнерами та дає шанс не лише зберегти зір, а полікувати та навіть повернути його.

Держава та Уряд роблять усе можливе, щоб повернути повноцінне життя кожному і кожній, хто захищав Україну, створюючи умови для доступної, сучасної й якісної допомоги ветеранам. Вже є реальні результати — сотні людей отримали необхідне лікування та підтримку, а розширення таких закладів є пріоритетом, адже вони повертають не лише фізичні можливості, а й упевненість, гідність і віру в себе.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення