БЕБ на Львівщині викрило діяльність двох підпільних цехів та складської бази із виготовлення контрафактного алкоголю

27.10 22:26    

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області викрили групу осіб, які організували незаконне виготовлення алкогольних напоїв у підпільних цехах.

Слідством встановлено, що нелегальне виробництво знаходилося у нежитлових приміщеннях. Там виготовляли алкогольні напої під виглядом продукції відомих торгових марок у двох цехах. Готовий товар продавали як оптовими партіями, так і в роздріб.

Детективи БЕБ провели обшуки та вилучили марки акцизного податку з ознаками підробки, спирт, пляшки горілки відомих брендів, бег-ін-бокси зі спиртовмісною рідиною, обладнання для виготовлення та маркування продукції, транспортний засіб тощо.

Окрім того, на одній зі складських баз, де зберігалась контрафактна продукція, працівники теруправління виявили та вилучили понад 42 тисячі пляшок склотари різних горілчаних виробів.

Триває досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку), ч. 1 ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Львівської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:30
Трагедія на Миколаївщині: двоє дітей загинули від отрує ...
Сьогодні 22:25
Інженер з Херсонщини «спроєктував» шлях до Болгарії за ...
Сьогодні 22:24
Директору благодійного фонду та представнику всеукраїнс ...
Сьогодні 22:24
Майже 500 тис грн збитків: начальник фінансового відділ ...
Сьогодні 22:23
СБУ затримала дезертира та його спільницю, які на замов ...
Сьогодні 22:28
Естонія готова долучитися до відновлення енергетичної і ...
Сьогодні 22:26
Колегія МЗС офіційно розпочала процес оновлення стратег ...
Сьогодні 22:24
МОН: Заклади профосвіти дев’яти областей можуть отримат ...
Сьогодні 22:22
Андрій Сибіга провів переговори з Давідом ван Веелом: Н ...
Сьогодні 22:20
Ігор Клименко: По всій країні у громадах є офіцери-ряту ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення