Олексій Кулеба взяв участь в Антикризовому енергетичному штабі

04.11 17:55    
ВУкраїні триває опалювальний сезон – на сьогодні тепло вже отримують майже 50% населення та 70% об’єктів соціальної сфери, підключених до централізованого теплопостачання. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба за підсумками засідання Антикризового енергетичного штабу.

Головувала на засіданні Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.

Органи місцевого самоврядування, обласні військові адміністрації та профільні комунальні служби працюють у тісній координації з Мінрозвитку, щоб забезпечити стабільне проходження цього опалювального сезону навіть в умовах постійної загрози атак.

«Ми розглядаємо різні сценарії розвитку подій, щоб забезпечити ефективне оперативне реагування. У фокусі — наявність резервів, запаси пального, безперервна робота Пунктів Незламності. Окрема увага — на фізичному захисті енергетичних об’єктів. Робота триває щодня», — зазначив Олексій Кулеба.

Серед ключових напрямів роботи також — підключення розподіленої теплової генерації, зокрема когенераційних установок і блочно-модульних котелень. Такі джерела тепла дають змогу громадам підтримувати енергетичну стабільність навіть під час масованих обстрілів.

На сьогодні в експлуатації вже перебуває 1,8 ГВт розподіленої генерації, і нарощування потужностей триває.

«Попри системні удари ворога по енергетичній інфраструктурі та намагання зірвати опалювальний сезон, ми працюємо пліч-о-пліч із громадами, регіонами, профільними міністерствами та службами, щоб пройти цю зиму впевнено й стабільно», — наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:14
На Дніпропетровщині надзвичайники врятували лебедя, яки ...
Вчора 23:13
На Львівщині гірські рятувальники врятували туриста в г ...
Вчора 23:12
На Буковині водій позашляховика травмував прикордонника ...
Вчора 23:11
У пасажирському потягу до Польщі прикордонний собака ви ...
Вчора 23:10
На Одещині порушники, тікаючи від прикордонників, «зуст ...
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
05 січня 17:49
Нові колісні екскаватори: майбутнє будівельної галузі з ...
02 січня 23:31
Футбол в Україні та причини його популярності
29 грудня 17:51
Як товщина металу впливає на точність лазерної різки
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення