Київщина отримає понад 730 млн грн для завершення 30 проектів з відновлення
06.11 21:39
Понад 730 млн гривень отримають Київська обласна військова адміністрація, Бучанська та Ірпінська міські громади для завершення проектів відбудови в регіоні.
Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 5 листопада. Кошти спрямують Міністерству розвитку громад та територій з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, залишки якого утворилися станом на 1 січня 2025 року.
Отримані ресурси дозволять завершити 30 проектів, зокрема: 21 житловий житловий будинок, 6 закладів освіти, 2 споруди цивільного захисту та 1 об’єкт охорони здоров’я.
“Київщина – регіон, який після повномасштабного вторгнення зазнав масштабних руйнувань, та сьогодні – є прикладом комплексного системного відновлення. Сьогоднішнє рішення дозволить завершити десятки важливих для регіону проектів: житло, школи, лікарні. Важливо повернути людям можливість жити вдома, навчати дітей і будувати майбутнє у своїх громадах”, – зазначає Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Довідково
Фонд ліквідації наслідків збройної агресії створено для фінансування заходів із відновлення територій, постраждалих внаслідок російської агресії. Це бюджетна програма, спрямована на відбудову, посилення захисту критичної інфраструктури та компенсації людям, чиє житло пошкодили або зруйнували росіяни.
RuporZT
|