Повідомлено про підозру меру москви Собяніну, який організував мобілізацію понад 100 тисяч окупантів

07.11 23:35    
Прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили меру москви Сергію Собяніну про підозру у пособництві веденню агресивної війни проти України (ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України).

За даними слідства, від початку повномасштабного вторгнення рф Собянін свідомо сприяв збройній агресії проти України та забезпечував ресурси для її продовження.

Зокрема, встановлено, що він:

· організував мобілізаційні процеси та створив інфраструктуру для набору особового складу, у тому числі іноземців, що дозволило сформувати близько 100 тисяч військовослужбовців для армії рф;

· запровадив фінансові стимули для мобілізованих, контрактників і членів їхніх сімей;

· сприяв будівництву фортифікаційних споруд на тимчасово окупованих територіях України, залучаючи до цього ресурси комунальних підприємств москви;

· забезпечував розвиток оборонно-промислового комплексу рф, зокрема у сфері виробництва зенітно-ракетних комплексів С-400 та безпілотних систем.

«Дії Собяніна є усвідомленим внеском у реалізацію злочинної політики рф щодо захоплення українських територій», – наголосили в Департаменті протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора.

Досудове розслідування здійснює Головне слідче управління СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 00:03
Держаудитслужба обмінялася досвідом із словацькими коле ...
Сьогодні 00:02
Прикордонники Чернівецького загону зірвали оборудку пач ...
Сьогодні 00:01
Фіктивна реабілітація військових: слідчі скерували до с ...
Сьогодні 00:00
Поліцейські викрили розтрату 15 млн грн у профспілках о ...
Вчора 23:59
СБУ затримала агента рф, який намагався облаштувати «ві ...
Вчора 23:31
Мебель из искусственного ротанга: особенности и преиму ...
Вчора 00:02
Секрети правильного вибору суші в Суші Майстер для сіме ...
15 грудня 17:58
Чому нотаріально завірений переклад важливий при купівл ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення