З початку 2025 року фахівці Держгеокадастру у Запорізькій області надали населенню понад 69 тис. адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру

11.11 22:00    
Зпочатку 2025 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області надали населенню 69 484 адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру. З них 61 085 адміністративних послуг (88%) було надано на безоплатній основі та 8 399 адміністративних послуг (12%) – платно.

За надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету за цей період перераховано 1 156,73 тис. гривень. Найбільші надходження (1 089,02 тис. грн) надійшли за надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць. Державні кадастрові реєстратори Запорізької області виготовили 7 193 таких документи.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу (56 397), державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (3 767), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу (917).

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:29
На Закарпатті викрили спробу переправлення через держав ...
Вчора 18:28
Відбувся ІІ Міжнародний форум «Роль жінок задля досягне ...
Вчора 18:27
Поліцейські передали в управління АРМА арештоване майно ...
Вчора 18:27
У Хмельницькому батько загиблого на війні поліцейського ...
Вчора 18:26
Викрито злочинну групу, яка заволоділа 15,5 млн грн, пр ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення