БЕБ на Київщині ліквідувало масштабне підпільне виробництво продуктів харчування під брендами відомих світових марок

18.11 21:21    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області викрили групу осіб, яка організувала повний цикл виготовлення та реалізації фальсифікованої продовольчої продукції під виглядом товарів відомих брендів.

Під час розслідування встановлено, що підробки виготовлялися в антисанітарних умовах у підпільних цехах, де фігуранти фасували продукцію, виготовляли упаковку та наносили маркування, повністю імітуючи бренди H.J. Bruggen KG, "Аквамарин", "Бабусин продукт", "Верес", "Bonduelle" та інші. Далі фальсифікат потрапляв у роздрібні торгові точки та на ринки, де його продавали під виглядом оригінальної продукції.

Детективи БЕБ задокументували комунікацію учасників схеми, процеси закупівлі сировини, виробництва і збуту підробок. Після цього було проведено масштабні обшуки, під час яких вилучено майже 24 тонни продукції торгової марки H.J. Bruggen KG, понад 13,6 тисяч одиниць продукції "Bonduelle", 100 тисяч одиниць – "Бабусин продукт", 40 тисяч одиниць – "Аквамарин", понад 5 тисяч одиниць – "Верес" та понад 45 тисяч одиниць інших відомих брендів.

Крім фальсифікату, вилучено обладнання для виготовлення та пакування, поліграфію, сировину, чорнові записи, фінансові документи, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та транспортні засоби, задіяні у схемі.

Представники торгових марок, залучені до слідчих дій, підтвердили, що вилучена продукція є контрафактною та незаконно використовує їхні товарні знаки та зазначили, що вжиті заходи суттєво сприяють детінізації ринку харчової продукції.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає понад 20 млн грн.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України (незаконне використання знака для товарів і послуг, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі). Встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Оперативний супровід здійснювали детективи стратегічного захисту економіки Територіального управління БЕБ у Київській області. Процесуальне керівництво – прокурори Київської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:39
Нацполіція долучилась до міжнародної операції Європолу ...
Сьогодні 16:38
Замовив вбивство тещі: поліцейські Київщини повідомили ...
Сьогодні 16:37
БЕБ скерувало до суду два обвинувальні акти щодо незако ...
Сьогодні 16:37
Рідини до електронок, ароматизатори та інший контрафакт ...
Сьогодні 16:36
Замовив убивство тещі та повірив у її «смерть» – прокур ...
Вчора 20:58
Соляной кирпич для сауны и бани: секрет здоровья и крас ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення