Зимова підтримка: ЮНІСЕФ виділить додаткові кошти для підтримки понад 6 тисяч дітей з інвалідністю на прифронтових територіях

21.11 21:46    

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) виділить додаткові кошти для підтримки понад 6 тисяч дітей з інвалідністю групи А у зимовий період. Про це 20 листопада під час першої церемонії вручення відзнак «Родина для кожної дитини. Better Care Awards» оголосили Міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України Денис Улютін разом з головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде.

ЮНІСЕФ долучається до комплексної програми «Зимова підтримка», яку впроваджує Уряд за ініціативи Президента України. Однією зі складових програми є одноразова допомога у розмірі 6 500 грн для найбільш вразливих категорій українців. Виплата, зокрема, спрямована на підтримку дітей із малозабезпечених сімей та дітей з інвалідністю, які перебувають у прийомних сім’ях та дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), а також дітей серед ВПО, які отримують виплати.

«Ми щиро вдячні ЮНІСЕФ за те, що вони суттєво допомагають сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю підгрупи А. Це діти з найскладнішими формами порушень розвитку, які потребують постійного догляду, спеціалізованого обладнання, додаткового медичного супроводу та значно більшого ресурсу з боку родини. Саме тому така підтримка є критично важливою», — підкреслив Денис Улютін.

Допомога буде спрямована родинам, які проживають у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Одеській областях.

«Це вже четверта зима під вогнем, що створює ще один ризик для благополуччя дітей. Саме тому ЮНІСЕФ вирішив приєднатися до урядової програми "Зимовий пакет підтримки". Діти, які живуть з важкими формами інвалідності у прифронтових районах, отримають додаткову грошову допомогу, щоб краще впоратися з суворими реаліями цих складних днів», — наголосив Мунір Мамедзаде.

Нагадаємо, що у межах програми «Зимова підтримка» триває прийом заявок: до 24 грудня — на допомогу 1 000 грн для всіх громадян України, а до 17 грудня — на 6 500 грн для вразливих категорій. Пояснюємо, як це зробити та на що можна витратити допомогу за посиланням.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:29
На Закарпатті викрили спробу переправлення через держав ...
Сьогодні 18:28
Відбувся ІІ Міжнародний форум «Роль жінок задля досягне ...
Сьогодні 18:27
Поліцейські передали в управління АРМА арештоване майно ...
Сьогодні 18:27
У Хмельницькому батько загиблого на війні поліцейського ...
Сьогодні 18:26
Викрито злочинну групу, яка заволоділа 15,5 млн грн, пр ...
Вчора 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення