Привласнення бюджетних коштів на будівництві дороги: трьом учасникам схеми повідомлено про підозру

15.12 18:14    
Збитки бюджету Вінниці на 3,3 млн грн: повідомлено про підозру директору департаменту міської ради і двом підрядникам

За даними слідства, влітку 2021 року директор одного з департаментів Вінницької міської ради уклав з товариством договір підряду щодо будівництва нової дороги до індустріального парку у м. Вінниця.

У 2023 році посадовець отримав від підрядника звітну документацію про виконання певної частин робіт. В актах приймання підрядник завищив вартість будівельних матеріалів. Директор завірив документацію, не перевіривши актуальні ціни на ринку будматеріалів.

Читайте також: Видурювала гроші у родин захисників: поліцейські Коростенщини викрили причетну до шахрайств - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/233366-viduryuvala-grosh-u-rodin-zahisnikv-polceysk-korostenschini-vikrili-prichetnu-do-shahraystv.html

Внаслідок цього підрядник незаконно отримав з бюджету 3,3 млн грн.

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури трьом учасникам схеми повідомлено про підозру: директору одного з департаментів — у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), керівнику підрядної компанії та очільнику субпідрядної організації — у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Вони перебувають під вартою із заставами 300 тис. грн та 454 тис. грн відповідно.

Директору департаменту судом обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. Вирішується питання про відсторонення його від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі слідчого відділення Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:45
Оперативники Держприкордонслужби викрили масштабну схем ...
Вчора 20:44
Поліцейські Куп’янщини повідомили про підозру чоловіку ...
Вчора 20:43
«Сходки», побори з ув’язнених та наркотрафік у Хмельниц ...
Вчора 20:43
На Хмельниччині до 5 років ув’язнення засудили 40-річно ...
Вчора 20:42
Понад 15 млн грн — на Тернопільщині ДБР викрило посадов ...
Вчора 20:36
Мінсоцполітики: Підписано меморандум для підтримки вете ...
Вчора 20:34
Мінрозвитку: До Києва прибувають міжнародні делегації д ...
Вчора 20:32
Підготовка до зими, стан комунальних підприємств та роз ...
Вчора 20:30
Україна повертає своїх Героїв і відновлює історичну спр ...
Вчора 20:28
Мінмолодьспорт: Україна посилює підготовку до впровадже ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення