Реєстрували «Starlink» для ворога: за клопотанням прокуратури двох жителів Одещини взяли під варту

24.02 15:43    
За клопотанням Одеської обласної прокуратури судом взято під варту без права на заставу двох підозрюваних у державній зраді, які діяли у змові (ч.2 ст.28, ч. 2 ст. 111 КК України).

Встановлено, що двоє уродженців Ізмаїлу: 36-річний чоловік та його 28-річна співмешканка були противниками української державності, бажали окупації Одещини, а тому вирішили стати на бік ворога. В “Telegram” вони стали спілкуватися з представником держави-агресора.

На початку лютого цього року отримали завдання за гроші офіційно зареєструвати на території України термінали супутникового зв'язку «STARLINK».

Читайте також: У Житомирському районі поліцейські затримали підозрюваного в замаху на вбивство - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237326-u-zhitomirskomu-rayon-polceysk-zatrimali-pdozryuvanogo-v-zamahu-na-vbivstvo.html

Через месенджер ізмаїльчани отримали чотири айпі адреси для реєстрації точок доступу до Інтернету. Далі за планом мали звернутися до місцевого ЦНАП в Ізмаїлі, щоб термінали внесли до “білих списків” та верифікували.

Таким чином, представники держави-агресора планували отримати більші можливості через доступ до мережі, щоб вести підпривну діяльність проти українських сил оборони. Реєстрацію кожного такого терміналу представник ворога оцінив у 30 доларів США, як винагороду за роботу.

Двоє завербованих ізмаїльчан також планували задіяти до схеми ще одного знайомого. За 1000 грн він мав зареєструвати два «старлінки», інші два термінали мала зареєструвати жінка - подільниця підозрюваного.

Під час спроби реалізувати свій злочинний план, зловмисників викрили та затримали правоохоронні органи.

Оперативний супровід - ГВ КР спільно із кіберфахівцями УСБУ в Одеській області. Досудове розслідування - СВ УСБУ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення