Матір, яка вчиняла над донькою сексуальне насильство та виготовляла порнографію, проведе за ґратами 9 років

12.05 15:51    
Прокурори довели вину жительки Полтавщини у сексуальному насильстві щодо власної шестирічної доньки та злочині, пов'язаному з дитячою порнографією (ч. 4 ст. 153, ч. 1, 3 ст. 301-1 КК України).

Суд призначив покарання у вигляді 9 років ув'язнення з позбавленням права працювати з особами віком до 18 років строком на 2 роки.

Доведено, що в січні 2025 року жінка скоїла сексуальне насильство щодо доньки, фіксуючи свої дії на мобільний телефон. Один із відеозаписів вона розмістила в анонімній групі в інтернеті. Крім того, завантажувала та зберігала на телефоні матеріали з дитячою порнографією.

Наразі дитина живе з рідною тіткою, а матір перебуває під вартою. Свою вину у скоєнні злочинів жінка визнала.

Після набрання вироком законної сили відомості про засуджену буде внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Глобинської окружної прокуратури досудове розслідування здійснювали співробітники відділ поліції № 1 Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:55
СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру команд ...
Сьогодні 16:55
92 млн грн економічного ефекту: БЕБ на Полтавщині за пі ...
Сьогодні 16:54
Екстоппосадовця Держпраці засудили до 9,5 років за хаба ...
Сьогодні 16:53
Ідентифіковано командира «Ахмат», за наказом якого сист ...
Сьогодні 16:53
Державна служба зайнятості: Цьогоріч майже 65,6 тис. вн ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення