Держземагентство та Держсільгоспінспекція об’єднують свої зусилля в сфері охорони земель

28.04 15:18    
За дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки Голова Держземагентства Сергій Рудик та Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок провели спільну нараду щодо налагодження тісної співпраці відомств.

«Збереження родючості українських чорноземів як стратегічного національного багатства є одним із пріоритетів нового Уряду, тому наші відомства мають об’єднати зусилля щодо необхідності здійснення більш дієвих заходів у сфері використання та охорони земель», - заявив Сергій Рудик.

Керівники відомств домовилися про оперативний обмін інформацією, яка сприятиме проведенню контрою за дотриманням вимог земельного законодавства. Зокрема, що стосується даних Державного земельного кадастру щодо контролю за достовірністю інформації про земельні ділянки та їх використання, а також використання матеріалів інвентаризації земель.

Таким чином, спільними зусиллями вдасться мати повну інформацію та контролювати землі усіх форм власності і різного цільового призначення. «Співставивши ці дані, ми зможемо бачити, де йде незаконна вирубка лісу, де знімається орний шар ґрунту, де в порушення законодавства земля використовується не за призначенням», - наголосив Микола Поєдинок.

На зустрічі також обговорювалися питання контрою за дотриманням сівозмін та вимог щодо використання земельних ділянок за цільовим призначенням тощо.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:11
У лавах ЗСУ викрито військовослужбовця, який співпрацюв ...
Сьогодні 16:11
У І півріччі 2026 року Держаудитслужба упередила витрат ...
Сьогодні 16:09
«Бойові» бухгалтери: на Дніпропетровщині викрили схему ...
Сьогодні 16:09
Перед судом постануть двоє терористів «днр», які вчинял ...
Сьогодні 16:08
«Одруження наосліп» чи призов на службу: у Києві Нацпол ...
Сьогодні 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Сьогодні 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Сьогодні 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення