Дніпропетровщині вдалося стабілізувати показники промислового виробництва

20.11 21:46    
В умовах економічної та політичної нестабільності Дніпропетровщині вдалося не лише призупинити, а й приростити показники промислового виробництво. Зокрема, індекс промислового виробництва за 10 місяців збільшено на 0,1% у порівнянні з аналогічним показником за 9 місяців.

Нагадаємо, що індекс промислового виробництва – це найважливіший комплексний показник, що дає об’єктивну оцінку економічного стану в динаміці.
На початок року цей показник становив 93,4% та стрімко падав із місяця в місяць. А у березні індекс промислового виробництва за 3 місяці вже становив 92%. У вересні завдяки проведеній роботі з пошуку нових ринків збуту, модернізації підприємств та їх переорієнтації, індекс промислового виробництва за 9 місяців на Дніпропетровщині було стабілізовано на рівні 93%. Наразі має місце тенденція зростання. Цей показник у жовтні порівняно з вереснем збільшено на 4,5%, а за 10 місяців збільшено на 0,1%, у той час як всеукраїнський показник за 10 місяців знизився на 0,8%.

Загалом індекс промислового виробництва України за 10 місяців менший ніж Дніпропетровщини на 2,5%.

Такі результати Дніпропетровщині вдалося досягти завдяки зростанню показників переробної промисловості. Так, індекс промислової переробної продукції за 10 місяців збільшився на 0,4%, у порівнянні з минулим місяцем. Зокрема, показники виробництва текстилю зросли на 1%, паперу – на 1,2%, коксу та продуктів нафтоперероблення – на 0,9%, хімічної продукції – на 1,4%.

Другий місяць поспіль на Дніпропетровщині зростають показники з машинобудування. Так, індекс промислової продукції машинобудування за 9 місяців зріс на 0,6%, показник за 10 місяців – ще на 0,8%.

Показники з виробництва чавуну за 10 місяців зросли на 1,4%, сталі – на 0,5%, прокату – на 1,5%. Загалом індекс металургійного виробництва Дніпропетровщина за 10 місяців зріс на 1%.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:58
По 10 000$ за незаконний перетин кордону: на Закарпатті ...
Сьогодні 15:58
У «Шегинях» киянин намагався підкупити прикордонника
Сьогодні 15:55
Алла Басалаєва: Реформа ціноутворення у будівництві доп ...
Сьогодні 15:55
Поліцейські викрили схему незаконного сурогатного матер ...
Сьогодні 15:54
Рятувальник лише на папері: у Харкові Нацполіція затрим ...
Вчора 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення