4-5 червня експерти обговорять статус культурних цінностей Криму та Донбасу

02.06 20:27    
4-5 квітня експерти обговорять статус культурних цінностей Криму та Донбасу на міжнародній науково-практичній конференції «Культурні цінності Криму та Донбасу:

питання переміщення, повернення, супроводу, експертизи, збереження, музеєфікації»

Захід організовують Міністерство культури за участю Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Кафедри мистецтвознавства та експертизи НАКККіМ, Центру пам'яткознавства НАН України та Українське товариство охорони пам’яток історії та культури. У відкритті візьме участь Перший заступник Міністра культури Ігор Ліховий.

Під час конференції будуть обговорені аспекти українського, російського та міжнародного законодавства у сфері переміщення культурних цінностей в умовах збройного (воєнного) конфлікту, спеціальний захист культурних цінностей в умовах воєнного конфлікту, координацію правоохоронних органів та мистецтвознавців-експертів у галузі культурних цінностей в форс-мажорних обставинах. Також буде йтися про оцінку, страхування, повернення культурних цінностей з Музейного фонду України в умовах анексії Криму та на окупованих територіях Донбасу. Права, обов’язки та посилення відповідальності посадових і службових осіб, які відповідають за збереження та переміщення культурних цінностей з музейних установ Криму і зон АТО.

Захід відкриється 4 червня о 10:00 у конференц-залі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп.15, ауд. 1.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Незаконний маршрут не спрацював: шістьох чоловіків і пе ...
Вчора 21:52
Прикордонники викрили схему незаконного виготовлення до ...
Вчора 21:52
Слідчі поліції повідомили про підозру колишньому енерге ...
Вчора 21:51
«Паперова мобілізація» для статистики: на Волині ДБР ви ...
Вчора 21:51
Україна та Литва обговорили посилення співпраці в межах ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення