Керівників державних підприємств будуть обирати за новими кваліфікаційними вимогами

23.09 16:51    
За ініціативи Міністерства інфраструктури змінено кваліфікаційні характеристики посади «Директор (начальник, інший керівник) підприємства». Відповідний наказ Міністерства соціальної політики був підписаний 22 вересня цього року.

Дотепер саме профільна вища освіта була обов’язковою умовою для учасників кадрових конкурсів, що проводяться Міністерством інфраструктури. Навіть успішний багаторічний досвід був недостатнім і кандидати не проходили конкурс за формальною ознакою.

Згідно з новими кваліфікаційними вимогами участь у кадрових конкурсах зможуть брати не лише кандидати з профільною вищою освітою, але й ті, що мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра та післядипломну освіту за галуззю знань «Управління та адміністрування» або «Право».

За словами Першого заступника Міністра інфраструктури Володимира Шульмейстера, Міністерство тривалий час працювало над внесенням вищезгаданих змін. «Застарілі кваліфікаційні вимоги не відповідали поточній ситуації на ринку праці і значно обмежували коло потенційних учасників кадрових конкурсів, що проводяться Міністерством для заміщення вакантних посад керівників державних підприємств. Тепер ми розраховуємо на більшу кількість спеціалістів, що подаватимуть заявки на участь у конкурсах, а значить, кадрова комісія матиме більше можливостей знайти ефективного менеджера для управління держпідприємством», – заявив Володимир Шульмейстер.

Також необхідно відмітити, що брати участь у конкурсі можуть також і не громадяни України. Але у разі перемоги на конкурсі та необхідності отримання допуску до державної таємниці, іноземні спеціалісти мають набути українського громадянства.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:53
Незаконний маршрут не спрацював: шістьох чоловіків і пе ...
Сьогодні 21:52
Прикордонники викрили схему незаконного виготовлення до ...
Сьогодні 21:52
Слідчі поліції повідомили про підозру колишньому енерге ...
Сьогодні 21:51
«Паперова мобілізація» для статистики: на Волині ДБР ви ...
Сьогодні 21:51
Україна та Литва обговорили посилення співпраці в межах ...
Вчора 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення