Прикордонна служба вжила заходів щодо виконання рішення Президента України та Уряду про тимчасове обмеження переміщення вантажів до Криму

24.11 13:42    
На початку листопада Президент України направив до Кабінету Міністрів листа, в якому запропонував невідкладно утворити робочу групу для всебічного аналізу питання щодо припинення вантажного транспортного сполучення та товарообігу з Кримом і підготувати проект відповідного рішення, а також ухвалити рішення про забезпечення тимчасового припинення вантажного автомобільного й залізничного сполучення.

Учора Кабінет Міністрів України прийняв рішення про тимчасову заборону переміщення вантажних потоків на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

У зв’язку з цим Держприкордонслужба продовжила виконання завдань щодо заборони переміщення через адміністративний кордон з тимчасово окупованою АР Крим вантажів та товарів залізничним і автомобільним транспортом. Особливу увагу буде приділено суднам, чиї напрямки руху пролягають поблизу півострова, аби не допустити переміщення товарів морським транспортом. Також будуть вжиті заходи щодо посилення контролю за підтриманням правопорядку і режиму в контрольних пунктах в'їзду-виїзду.

Відповідне розпорядження Адміністрація Держприкордонслужби уже направила до органів охорони кордону, які виконують завдання на адмінмежі.

Окрім цього розпорядження передбачає комплекс організаційних та практичних заходів, які направлені на забезпечення виконання прийнятого Урядом рішення. Зокрема, ініційовано проведення координаційних нарад із представниками відповідних правоохоронних органів, контрольних служб, громадських та волонтерських організацій щодо опрацювання «дорожньої карти» виконання прийнятого Урядом рішення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
08 серпня 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення