Андрій Павелко: Житомирщина показала найкращу підготовку до засідання бюджетного комітету Верховної Ради

Андрій Павелко: Житомирщина показала найкращу підготовку до засідання бюджетного комітету Верховної Ради

23.03 22:35    
У Житомирській області за ініціативи Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка вперше відбулося виїзне засідання комітету Верховної Ради з питань бюджету. І Житомирщина була найкраще підготовлена до вирішення конкретних завдань.

Про це зазначив голова комітету Андрій Павелко сьогодні, 23 березня, після засідання.

«У бюджетного комітету було 26 виїзних засідань, але саме Житомирщина показала найкращу підготовку конкретних питань. Сьогодні комітету поставили ефективні пропозиції, які ми підтримуємо, і впевнені, що всі об’єкти, про які йшла мова, відкриються», – зазначив Андрій Павелко.

Також Андрій Павелко сказав, що члени комітету підтримують проекти Житомирщини та готові дофінансувати їх з державного бюджету.

«Ми будемо наполягати на дофінансуванні цих об’єктів з державного бюджету. Коли місцева влада робить перший крок до фінансування, то держава завжди підтримує зі свого боку співфінансування. Це справедливий підхід. Впевнений, що ці питання всі вирішимо і приїдемо на відкриття», – наголосив голова комітету.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Вчора 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення