У Житомирі затримали угонщика-рецидивіста

27.08 13:23    
22-річного молодика, обґрунтовано підозрюваного у причетності до викрадення «Газелі» з гаража підприємства у січні п.р., поліцейські викрили у вчиненні ще кількох подібних злодіянь. Нині спритник затриманий і за рішенням суду взятий під варту.

У середині серпня до Житомирського відділу поліції звернувся 23-річний житомирянин із повідомленням про викрадення незнайомцем його автівки «BMW 530» з території сервісного центру.

– Розслідуючи відповідне кримінальне провадження, поліцейські зібрали відомості, які дозволили встановити особу можливого угонщика, - розповів т.в.о. начальника Житомирського ВП ГУНП Олександр Прокопчук. – Це міг бути 22-річний житель Житомирського району. Він розшукувався нами як особа, яка переховується від слідства за фактами крадіжки та незаконного заволодіння транспортним засобом, учинених раніше.

У січні поточного року з гаража одного з житомирських підприємств парубок разом з поплічниками викрали інструменти та угнали «Газель». У подальшому машину розукомплектували в орендованому приміщенні для продажу. За цим заняття молодика і застали оперативники. Тоді суд обрав для нього міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Уже за місяць молодик проігнорував свій статус і втік з дому. Відтак 22-річного фігуранта було оголошено у розшук.

У результаті вжитих заходів оперативники встановили місцезнаходження підозрюваного і 22 серпня розшуківці місцевого відділу поліції затримали його у Житомирі.

Нині зібрані докази вчинення парубком двох угонів автомобілів в обласному центрі. Крім того, оперативники мають обґрунтовані підозри щодо його причетності щонайменше ще до двох подібних правопорушень на території області.

Днями суд повторно обрав затриманому міру запобіжного заходу, підтримавши ініціативу поліції про взяття підозрюваного під варту. За чинним законодавством молодикові може загрожувати до 8 років позбавлення волі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення