День Європи у Житомирі відзначатимуть 18 травня

10.05 16:27    
Традиційно під час відзначення Дня Європи у Житомирі на вулиці Михайлівській можна буде поринути у європейську атмосферу. Головна пішохідна вулиця цього дня стане «маленькою Європою». Тут представлять проект «Feel Europe». Організатори розмістять тематичні локації: 28 фотозон з зображенням країн Європейського союзу, де житомиряни та гості міста зможуть сфотографуватися біля відомих місць чи в національному костюмі однієї з країн. На кожній з локацій працюватимуть аніматори та майстри народного мистецтва.

Традиційно вздовж головної вулиці міста будуть розташовані різноманітні інсталяції в 3D форматі, квіткові композиції, а небо Михайлівської прикрасять прапорами європейських держав.

Вже традиційно на Михайлівській відбудеться святковий захід «SALAD JUNIOR FEST» - справжній батл від молодих шеф-кухарів. Кожен з Шефів поділився зі своєю командою власним досвідом та професійними фішками роботи на кухні.Юніорам буде запропоновано «чорний ящик» з продуктами, з яких вони повинні будуть приготувати страви трьох категорій – основну страву, закуску та десерт. Професійне журі оцінить учасників та визначить переможців!

Вперше під час відзначення Дня Європи пройде танцювально-мистецький батл. Величезний танцювальний паркет запрошує житомирян та гостей міста разом з відомим танцюристом та хореографом Владом Ямою розучити танцювальні рухи та позмагатися за звання кращого. На учасників та гостей заходу також чекають Dj-set від Влада Ями Дискотека під відкритим небом, світлове шоу та виступи гурту «Мадам Джоджос».

Ще однією цікавинкою стане дискусійна панель «Житомир – місто рівних можливостей» за участі виконавчого директора Асоціації міст України, керівника iHUB, в. о. міського голови Ірпеня, представника ПРООН та ще багатьох цікавих гостей. Модератор дискусії - депутат міської ради Ірина Ярмоленко. Також на гостей очікують показові виступи від танцювального центру «AVANTE».

Традиційний для житомирян джаз-фест «Jazzomyr» відбудеться на майдані Замковому. Хедлайнером буде гурт LELEKA (Німеччина-Польща), а також виступатимуть Aramis (Суми), Mark Tokar Trio (Львів), Atomic Simao (Київ). Після основної програми відбудеться джем-сейшн, де разом з цими виконавцями себе зможуть проявити і житомирські музиканти. На цій локації вас чекають фудкорти та фотозона.

Ще однією родзинкою свята стане етап чемпіонату України з баскетболу 3*3 «Zhytomyr Cup». На змагання запрошені команди з різних обласних центрів України.

З детальним планом та часом проведення всіх заходів можете ознайомитися тут:
День Європи у Житомирі відзначатимуть 18 травня

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:53
Незаконний маршрут не спрацював: шістьох чоловіків і пе ...
Вчора 21:52
Прикордонники викрили схему незаконного виготовлення до ...
Вчора 21:52
Слідчі поліції повідомили про підозру колишньому енерге ...
Вчора 21:51
«Паперова мобілізація» для статистики: на Волині ДБР ви ...
Вчора 21:51
Україна та Литва обговорили посилення співпраці в межах ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення