Житомир ділиться досвідом соціального захисту із сусідніми громадами

26.07 11:10    
Житомир ділиться досвідом соціального захисту із сусідніми громадами

Сьогодні, 26 липня, у Житомирському РВ АМУ проходить практикум із застосування законодавства «Реформування системи соціального захисту. Особливості роботи з особами з інвалідністю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та іншими категоріями населення». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Участь у практикумі беруть керівники управлінь соціального захисту населення, селищний та сільський голова, фахівці терцентрів 22 громад Житомирщини. Ї

Відкриваючи засідання, виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська наголосила на діях АМУ щодо розвитку соціального захисту:

· АМУ розробило рекомендації ОМС щодо доставки повідомлення про призначення субсидій за рахунок держбюджету, економія коштів місцевого бюджету – 39,3 млн. грн.
· Завдяки АМУ штрафи за порушення законодавства про працю, накладені ОМС, з 2019 року зараховуються до місцевих бюджетів.
· Завдяки АМУ не допущено перекладання на місцеві бюджети фінансування патронатних сімей.
· АМУ запобігла перекладання на місцеві бюджети додаткових видатків в обсязі 3 млрд грн на фінансування працівників соціальної сфери.
· АМУ запобігла фінансування муніципальної няні за рахунок коштів місцевих бюджетів в сумі 1,95 млрд гривень.

Модератор заходу - директорка департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір поділилася досвідом організації соціального захисту населення міста Житомира, основні напрямки та особливості реалізації захисту вразливих верств населення, розповіла про законодавчі новації щодо надання соціальних послуг.

Про підвищення громадської активності та співпрацю місцевої влади та громадських організацій в напряму соціальної підтримки малозахищених осіб розповів Владислав Паламарчук, голова ЖОГО «Милосердя».

На практикумі учасники ознайомилися з основними напрямами реформування системи соціального захисту населення в умовах децентралізації влади, особливостями утворення структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та обговорили питання соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також надання соціальних послуг сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:53
Незаконний маршрут не спрацював: шістьох чоловіків і пе ...
Сьогодні 21:52
Прикордонники викрили схему незаконного виготовлення до ...
Сьогодні 21:52
Слідчі поліції повідомили про підозру колишньому енерге ...
Сьогодні 21:51
«Паперова мобілізація» для статистики: на Волині ДБР ви ...
Сьогодні 21:51
Україна та Литва обговорили посилення співпраці в межах ...
Вчора 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення